Jak probíhá vyšetření?

76_bms-76-jpg_002.jpg Darkfield Live Blood Analysis je velmi nadstandardní metoda umožňující screening Vaší krve s následnou vizualizací na PC, která poskytuje kompletní obraz o Vašem momentálním zdravotním stavu.

Kapičku krve z prstu získáme za pomoci tenké jednorázové sterilní lancety – klient si aplikaci provádí sám (jako inzulinové pero diabetika) po předchozí desinfekci prstu, následně si sám aplikujeme kapku krve na podložní sklíčko, kterým si následně zakryje sklíčkem krycím.

Komponenty v krvi zůstávají živé 20-30min. Obraz krve je snímám do počítače kamerou a zvětšen tak, aby klient mohl společně s terapeutem vše sledovat. Je použito zvětšení 100 – 400x v mikroskopu, ale převedením na obrazovku počítače se krvinky zvětší až 1500x.

Můžeme tedy pozorovat krvinky dosahující velikosti 1cm. Pořizuje se fotografie nebo videozáznam, který je použit při následné kontrole.

Darkfield nutriční specialista pronajme klientovi mikroskop, aby si mohl důkladně prohlédnout kapku krve. Společně pak analyzují nálezy v krvi.

Tato metoda sleduje komponenty v krvi, které nejsou při běžném laboratorním vyšetření sledovány. Díky tomu, vidíme podstatu a příčinu klientových potíží již v ranném stádiu, ještě před tím, než se vůbec objeví při laboratorních testech. Přesto se nejedná o náhradu lékařských testů a vyšetření, ale může být jejich dobrým doplněním.

Před vyšetřením:

o     Minimálně 4 hodiny před vyšetřením nejezte

o     Dostatečně pijte měkkou čistou nesycenou vodu

o     Pokud nevydržíte nejíst tak dlouho, jezte jen ovoce a zeleninu

o     nekouřit, nepít alkohol

 

Vizualizace živé kapky krve doporučujeme provádět pravidelně (1x za 3 – 6 měsíců) zejména jako prevenci, jelikož je možné dopředu odhalit počínající i závažné problémy v ranném stádiu, mnohem dříve než symptomy, které samozřejmě mohou vést k následným poruchám imunity a degenerativním chorobám.

Váš Alan Maria